çelik kapı firmaları Aptallar için

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe bağlamlı olarak kartlı geçiş sistemleri yahut Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe bağlı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Kompozit villa kapısı kompozit nitelik kartelası kompozit renkleri çelik kapı dış kapı fiyatları ferforje

Pivot menteşe sistemleri dilerseniz dürüstıllı kilit sistemleriyle donatabiliriz. Bu sistemler kartla giriş biyometrik verilerle giriş şifreli giriş ve lahika olarak otomatik açılım esenlayacak sakin motorlardan oluşan motorlu pivot sistemleriyle donatabilmekteyiz.

Villa kapısı fiyatları açısından belirleyici etkenlerden biri olan istila seçenekleri süresince dayanıklılığı ve elverişli pahaı

Su Kontrası istila villa giriş kapısı modelleri özellikle son dönemlerde dış etkenlere karşı dayanıklılığı sebebi ile en çok yeğleme edilen villa giriş kapısı modelleri olmuşdolaşma.   Fen Özellikler

Bedduaşap kaplama villa giriş kapıları özel Ab Kontrası malzeme kaplaması sayesinde dış etkenlere karşı tam koruma görevlisi.

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak tüm çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe ilgilı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak tüm çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

Kartlı pivot çelik kapı ve Şifreli Sistemler: İsteğe rabıtalı olarak kartlı geçiş sistemleri yahut Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak bütün çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

Pivot kapı modelleri montajlı giriş çerçevemiz, kapının kurulum sırasında ayarlanmasına cevaz veren vasıflı donanımlara iye pahal görev tipi bir pivot ciğererir. Pivot kapı modelleri Aşamalı kontrollü kapı kapatma ve kilitleme kucakin bir hidrolik kapatıcı derunerir.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe bağlı olarak kartlı geçiş sistemleri yahut Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *